Rekuperační jednotky

Zabraňuje změnám pokojové teploty a současně dodává čerstvý vzduch. Rekuperační jednotky nabízí maximální komfort a vyšší úsporu energie.

Energetická účinnost a ekologie

Spotřeba energie se výrazně snižuje používáním protiproudu tepelného výměníku. Zátěž klimatizace se snižuje v průměru asi o 20%, což vede k výrazné energetické úspoře. Obnovuje se až 77% tepelné energie z odcházejícího vzduchu.

Vlastnosti rekuperátoru

Při křížovém proudění se vzduch pohybuje v přímé linii přes element delší dobu (větší vzdálenost), takže účinek tepelného výměníku zůstává nezměněn.

Tichý provoz

Podstatné snížení ztráty nízkého tlaku a hluku umožňuje provoz při nízké hlučnosti 32 dB (vysoký) nebo nižší u modelů s výkonem 500 m/h nebo nižším a 37,5 dB (vysoký) u modelů s výkonem 1.000 m/h.

Dlouhá životnost rekuperátoru

Čistění není tak časté vzhledem ke speciálnímu materiálu rekuperátoru. Nylonovo/polyesterová vlákna filtru nabízí vysokou účinnost v zadržování prachu.


Klimatizace Zlín

Klimatizace, Klimatizace Zlín, Klimatizace Praha, klimatizace pro domácnosti, klimatizace bytů, klimatizace kanceláří, klimatizace obchodních center, servis klimatizací, revize

Kontakty:

Klimatizace Zlín
K Cihelně 189
763 02 Zlín-Louky
tel: +420 602 772 323
e-mail: info@klimatizacezlin.cz