Úvod / Klimatizace

Klimatizace

Klimatizace bytových prostor

Kompletní nabídka klimatizací vycházející vstříc veškerým požadavkům. Od digitálních systémů po mobilní jednotky pro menší pokoje až k tradičním okenním modelům. Nabízíme Vám klimatizace bytu pro náročné i méně náročné uživatele. Všechny klimatizace mají jednoduché ovládání i údržbu, nízké náklady, možnost i vytápění klimatizační jednotkou. S klimatizací bytu i domu vám rádi poradíme a zvolíme vhodnou klimatizační jednotku.

Klimatizace rodinného domu

Efektivní řešením toho, jak vytvořit příjemnou pohodu v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni nebo ložnici, ve dne i v noci, po celý rok. Klimatizace se snadno instalují, obsluhují, jsou spolehlivé a tiché, a jsou k dispozici v moderním spektru mobilních, nástěnných, parapetních a stropních modelů. Dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí.

Klimatizace kanceláří, klimatizace hotelů a apartmánů

MULTI V klimatizační systémy nabízí největší výkon, který je důležitý pro velké a výškové budovy jako jsou hotely, školy, továrny nebo kanceláře. Dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí. Systémy s velmi ekonomickým a ekologickým provozem moderní technologie. Uplatnění nalézají pro svůj výkon a flexibilitu především v komerčních prostorách.

Klimatizace laboratoří

Dodáváme klimatizační systémy pro speciální účely tzv. "čisté prostory" - jsou to technologické prostory, telekomunikační a výpočetní centra, laboratoře a podobné prostory, kde je dán důraz na přesné udržování teploty a vlhkosti vzduchu. Přesné klimatizace jsou navrženy pro nepřetržitý celoroční provoz za všech klimatických podmínek a je dán důraz na vysokou spolehlivost zařízení, možnost dálkového monitorování a vysokou energetickou účinnost.

Klimatizace výrobních prostor a provozů

Biochemickými reakcemi se v těle vytváří teplo, které musí být odváděno okolím. Tepelná produkce i průtok vdechovaného vzduchu se zvětšují s intenzitou fyzické činnosti. Základní životní podmínkou je tepelná rovnováha člověka – stav, při kterém okolí odnímá tělu právě tolik tepla, kolik jej produkuje. Tepelnou pohodu se označuje stav, kdy prostředí odnímá člověku jeho tepelnou produkci bez výrazného (mokrého) pocení. Teplota vzduchu v místnosti, vlhkost, rychlost, směr proudění vzduchu a čistota vzduchu jsou hlavními vlivy působící na pohodu lidí. Klimatizační zařízení se používá proto, aby se tyto vlivy dostaly na úroveň, která pro většinu lidí vytváří pocit pohody. Pro velké výrobní prostory doporučujeme velkokapacitní systém VFR, kompresor s DC inverterem, vysoce účinné chladivo R410A

Klimatizace obchodních center

Klimatizační zařízení dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí a zpříjemňují tak zákazníkům nakupování. Pro velká nákupní centra doporučujeme velkokapacitní systém VFR, kompresor s DC inverterem, vysoce účinné chladivo R4

Klimatizace v potravinářském průmyslu - chladírny, mrazírny

Nároky současných technologií na kvalitu mikroklimatu mnohdy převyšují požadavky na komfortní prostředí. Dodržení extrémních hodnot v přísných tolerancích je dnes běžným požadavkem v řadě výrobních postupů, na kterých bezprostředně závisí koncová kvality potravinářských výrobků. Nedodržení stanovených podmínek prostředí může znamenat pro investory nedozírné ztráty.

Nabízíme dodávky a montáž technologií pro chladírny, mrazírny, zamražovací a zchlazovací komory, zařízení pro chlazení kapalin, klimatizaci vinných sklepů a další.


Klimatizace Zlín

Klimatizace, Klimatizace Zlín, Klimatizace Praha, klimatizace pro domácnosti, klimatizace bytů, klimatizace kanceláří, klimatizace obchodních center, servis klimatizací, revize

Kontakty:

Klimatizace Zlín
K Cihelně 189
763 02 Zlín-Louky
tel: +420 602 772 323
e-mail: info@klimatizacezlin.cz